PRODUCENT MIKROPROCESOROWYCH REGULATORÓW TEMPERATURY DO KOTŁÓW C.O.
ver. 1.0
Zakład Elektroniczny FOSTER Eugeniusz Fengier, Ryszard Owczarz Sp. J.
01.01.2010 - rozpoczęcie realizacji projektu
Dział OFERTA zawiera aktualną ofertę produkowanych przez naszą firmę urządzeń. Nasza oferta ciągle się rozszerza o kolejne modele regulatorów oraz urządzeń małej automatyki.

Jeśli należą Państwo do naszych nowych klientów Zapraszamy od zapoznania się z tym działem. Znajdą tu Państwo niezbędne informacje odnośnie instalacji, uruchomienia i konfiguracji posiadanego regulatora. W tym dziale dostępne są wszystkie aktualne instrukcje obsługi naszych urządzeń.
Dział zawiera dane firmy, adres siedziby, godziny otwarcia, kontakt elektroniczny. Czyli wszystkie niezbędne informacje niezbędne do komunikacji między nami a naszymi klientem. Dział prezentuje również naszych partnerów biznesowych.
Firma wdrożyła certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2001 zarówno w zakresie produkcji regulatorów temperatury, jak i urządzeń automatyki oraz produkcji i obróbki wyrobów metalowych. Nasze regulatory posiadają znak zgodności CE potwierdzony badaniami przez akredytowane laboratoria. Urządzenia te gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i niezawodność pracy. Ponad piętnastoletnie doświadczenie ugruntowało naszą pozycję na rynku automatyki kotlarskiej, a ciągle prowadzone badania i projekty pozwalają nam wdrażać coraz to nowsze rozwiązania w zakresie sterowania i kontroli temperatury w obiegach grzewczych.
SZUKAJ
POLECAMY PRODUKT
TAJFUN

Regulator Tajfun przeznaczony jest do sterowania pracą nadmuchowych kotłów miałowych. Jest jednym z popularniejszych urządzeń stosowanych do regulacji procesu spalania w tego typu kotłach. Opinię taką zawdzięcza swoim możliwościom programowym pozwalającym łatwo dostosować sposób sterowania do konstr...
© FOSTER sp.j. | PHP & webdesign 2005 - 2014 by gr3lla >>>